top of page

Szkoła Musicalowa TINTILO

zaprasza dzieci i młodzież

Fundacja Twórczego Rozwoju Dziecka TINTILO w ramach swojej działalności prowadzi warsztaty artystyczne kierowane do utalentowanych wokalnie, teatralnie i tanecznie dzieci oraz do młodzieży w wieku
od 7 do 16 lat.

Zajęcia w ramach Szkoły Musicalowej TINTILO trwają przez cały rok szkolny i odbywają się dwa razy w tygodniu  - w poniedziałki i środy - w godz. 18-20.30 w warszawskiej szkole przy ul. Elektoralnej 12/14 (siedziba gościnna). Nasi instruktorzy i trenerzy prowadzą zajęcia z warsztatu teatralnego, z muzyki i tańca. W ramach Szkoły TINTILO dzieci i młodzież przygotowują się m.in. do występów w muzycznych spektaklach teatralnych wystawianych przez Teatr Muzyczny TINTILO w warszawskim teatrze Rampa (do marca 2023 r.) oraz w Teatrze Palladium, z którym nawiązaliśmy współpracę.

----------------------------------------------------

Wszystkie dzieci zainteresowane przyjęciem do Szkoły Musicalowej TINTILO prosimy o kontakt pod adresem tintilo@tintilo.com. Na bieżąco będziemy Państwa informować
o przesłuchaniach do naszego Teatru.

Gotowy do szkoły

Ramowy program warsztatów artystycznych

warsztaty choreograficzne

brodway jazz, hip-hop, taniec musicalowy.

śpiew i emisja głosu

dla osób zarówno początkujących, jak i tych, którzy pracują z głosem (śpiewających, interesujących się improwizacją); ćwiczenia emisji głosu, dykcji, intonacji, śpiew solo i zespołowy, śpiew w kanonie, chóralny, gospel, praca nad świadomością ciała, prezentacją siebie na scenie, pokonywania tremy.
 

warsztaty aktorskie

ćwiczenia dykcyjne, praca nad kulturą żywego słowa, rozwijanie kreatywności poprzez stawianie zadań aktorskich (improwizacja, etiudy bez słów), praca nad ekspresją, plastyką ciała i gestem scenicznym, określanie przestrzeni scenicznej i miejsce aktora w przestrzeni, wielofunkcyjność rekwizytu w improwizacji, interpretacja tekstu.

Poznaj naszych instruktorów 

Zaangażowani w edukację

Sercem naszej instytucji —Teatr Muzyczny TINTILO — jest bez wątpienia niesamowity zespół naszych instruktorów. Dzięki ich zaangażowaniu, pasji, doświadczeniu oraz talentowi nasi podopieczni mogą się pięknie otwierać na świat.

bottom of page