top of page

Letnie Warsztaty Artystyczne TINTILO

Twoje dziecko interesuje się tańcem? Może kocha śpiewać? A może marzy o tym, by pewnego dnia stanąć na prawdziwej scenie w prawdziwym teatrze? Jeśli chcesz, by mogło spełniać swoje marzenia w dodatku w świetnym towarzystwie... 
Letnie Warsztaty Artystyczne TINTILO są dla niego! 

ZAPRASZAMY

Termin: 18-29 sierpnia 2023

BROK_4.jpg

Co będziemy robić?

Poza tym, że świetnie się bawimy i niezależnie od pogody dopisuje nam humor, intensywnie pracujemy na zajęciach. Blisko 6 godzin dziennie poświęcamy na zajęcia z instruktorami. Trenujemy: TANIEC – brodway jazz, hip-hop, taniec musicalowy.
ŚPIEW – ćwiczenia emisji głosu, dykcji, intonacji, śpiew solo i zespołowy, śpiew w kanonie, chóralny, gospel, praca nad świadomością ciała, prezentacją siebie na scenie, pokonywania tremy.
AKTORSTWO– ćwiczenia dykcyjne, praca nad kulturą żywego słowa, rozwijanie kreatywności poprzez stawianie zadań aktorskich (improwizacja, etiudy bez słów), praca nad ekspresją, plastyką ciała i gestem scenicznym,  interpretacja tekstu, praca ze scenariuszem.

BROK_5.jpg

A to nie wszystko...

Dyskoteki tematyczne (przebieranki z hitami na czasie), gry i zabawy integracyjne, kino, rozwój kompetencji społecznych takich jak: współpraca, integracja, komunikacja, wspólne wieczorne ognisko z kiełbaskami i pieczonymi warzywami :-)

Jeśli tylko pogoda dopisuje, korzystamy z basenów na terenie ośrodka, oczywiście pod opieką ratownika.

Termin: 18-29 sierpnia 2023

BROK_3.jpg

Nasz ośrodek

Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy NADRZECZE usytuowany w miejscowości Brok nad Bugiem (88 km od Warszawy). Ośrodek położony jest na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie z placem zabaw dla dzieci. Składa się z jednopiętrowego budynku z pokojami 2-, 3-, 4-osobowymi, pawilonów i domków letniskowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Ośrodek dysponuje jadalnią, w której serwowane są przepyszne dania kuchni polskiej, w tym również potrawy wegetariańskie.

Do dyspozycji Teatru są trzy duże sale do ćwiczeń, sale do zajęć wokalnych, pomieszczenie na studio nagraniowe. Przemiła, profesjonalna obsługa.

Ośrodek od lat prowadzi kursy, szkolenia, konferencje

i warsztaty artystyczne.
Trzy posiłki dziennie, w tym śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego. Obiad serwowany do stołu.

Termin: 18-29 sierpnia 2023

BROK_3.jpg
brok 2023_1 kopia.jpg
BROK_6.jpg

Zapewniamy

Transport autokarem w obie strony (Warszawa-Brok, Brok-Warszawa), zakwaterowanie w pokojach 2- ,3- i 4-osobowych, całodzienne wyżywienie, realizację programu, fachową opiekę pedagogiczną, instruktorsko-trenerską, medyczną oraz ubezpieczenie dzieci.

Wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach pod opieką naszych doświadczonych instruktorów. Wychowawcy, instruktorzy oraz kierownictwo warsztatów, przez całą dobę czuwają nad komfortem i bezpieczeństwem Twojego dziecka.

 

Koszt 12-dniowych warsztatów to 2800 zł.

Dla rodzeństwa przewidujemy zniżkę.

Zapisy: tintilo@tintilo.com

tel. 609 909 710

Formularz kontaktowy

Możesz skontaktować się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Dziękujemy!

bottom of page